Kontaktinformasjon

Vi vil gjøre vårt ytterste for at du som kunde skal blir fornøyd med våre tjenester.

Stenor AS
Fagertunveien 33, 1357 Bekkestua
67528888 – Telefon/vakttelefon
post@stenor.no

Benytt gjerne kontaktskjemaet ved henvendelser, bestillinger eller om du har noen spørsmål.

Ditt navn*

Din epost*

Overskrift

Din forespørsel

*påkrevd

KONTAKTPERSONER

Torill N. Randen
Daglig leder
Tlf 67528888
Mob 90987806
torill@stenor.no

Fredrik E. Hansen
Siv.ing gass/damp/prosjektering
Tlf 67528888
Mob 95028404
fredrik@stenor.no

Steinar Nordang
Senior Rådgiver
Tlf 67528888
Mob 90117480
steinar@stenor.no

Erik Randen
Drifts- og utviklingssjef
Tlf 67528888
Mob 91887009
erik@stenor.no

Tore Hellsaa
Økonomi ansvarlig
Tlf 67528888
tore@stenor.no

Torill N. Randen
Daglig leder
Tlf 67528888
Mob 90987806
torill@stenor.no

Erik Randen
Drifts- og utviklingssjef
Tlf 67528888
Mob 91887009
erik@stenor.no

Fredrik E. Hansen
Siv.ing gass/damp/prosjektering
Tlf 67528888
Mob 95028404
fredrik@stenor.no

 

Jon Trygve Ekern
Servicetekniker
Tlf 67528888
Mob 915 84 016
jon@stenor.no